Logo CKUNT

Archiwum informacji z roku szkolnego 2013/2014
28 czerwca 2014 roku

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

W sobotę 28 czerwca br. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi pracownicy ,słuchacze placówki oraz słuchacze Filii Szkoły spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Wszystkich zgromadzonych powitał Dyrektor Centrum -Sławomir Fater, który w swoim wystąpieniu podsumował mijający rok szkolny, przedstawił historie powstania placówki oraz etapy jej rozwoju.

W swoim przemówieniu złożył również podziękowania za kolejny rok owocnej współpracy Samorządowi Województwa Łódzkiego, Kuratorium Oświaty oraz pracodawcom, którzy w sposób szczególny są związani z Centrum - Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Haering Polska czy FON - SKB.

W dalszej części spotkania pani wicedyrektor Zofia Skoneczna odczytała list od Marszałka Województwa Łódzkiego. Głos zabrał również przewodniczący Rady Słuchaczy

Kluczowym momentem tego ważnego wydarzenia było wręczenie nagród, dyplomów i zaświadczeń wyróżniającym się absolwentom. Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową postawę oraz wysoką frekwencję w roku szkolnym 2013/2014 otrzymało 10 absolwentów naszej filii - Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Całą uroczystość uwieńczyło przemówienie Pana Dyrektora Sławomira Fatera, który życzył wszystkim zebranym zasłużonego wypoczynku oraz spokojnych, miłych i rodzinnych wakacji.

Było to pierwsze zakończenie roku szkolnego po przekształceniu placówki w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi.